Mūsų firma (daugelyje pasaulio šalių žinoma kaip"GDJ777 Co.") jau 1988 metais pradėjo intensyvų darbą Dvipusio Ryšio (Two-Way) automobilinių apsaugos sistemų kūrime bei jų praktiniame panaudojime, siekiant patikimai apsaugoti automobilį. Pagrindinis dvipusio ryšio apsaugos sistemų privalumas, lyginant su visomis vienpusio ryšio apsaugos sistemomis yra tai, kad dvipusio ryšio (Two-Way) sistemos pultelis, savo skystų kristalų (LCD) ekrane vizualiai, garsu, bei vibruodamas visuomet Jus informuos apie Jūsų automobilio būklę bei įspės Jus apie bet kokį bandymą pasikėsintį į Jūsų automobilo saugumą, netgi Jums nutolus nuo automobilio iki 1 km. atstumu. Tai tas pats, kas Jūs nuolat stebetumėte savo automobilį per savo buto langą(sutikite, kai matote savo automobilį - Jūs esate ramus dėl jo saugumo.). Mes neteigiame, kad "profesionalūs" vagys niekaip nesugebės įveikti šios apsaugos sistemos. Mes garantuojame, kad tai užims tikrai nemažai laiko, o Jūs, žinodami, kad bandoma patekti į Jūsų automobilį (apie tai Jums iškart praneš LCD pultelis) tikrai galite imtis įvairių primonių prieš vagis (informuoti policiją, nuvyti ar sulaikyti ir t.t), kad apsaugotumėte savo turtą.

    Šiandiena taip pat siūlom platų automobilių signalizacijų pasirinkimą – nuo paprastos signalizacijos iki dvipusio ryšio apsaugos sistemos tiesiogiai susietos su Jūsų mobiliuoju telefonu ir nuolat informuojančios Jus apie automobilio buvimo vietą.

    Mes padėsime Jums išsirinkti automobilio apsaugos sistemą, informuosime apie draudimo kompanijų reikalavimus apsaugos sistemoms ir paaiškinsime, kurios apsaugos sistemos geriausiai apsaugos Jūsų automobilį.